Welkom bij 

 Rockfield

Wij zijn Rockfield; een jong en dynamische vastgoed ontwikkelaar en investment manager van duurzame en fijne leef- en werk omgevingen in Nederland. Rockfield is expert op het gebied van co-living, Studenten huisvesting en middeldure huur in stedelijke omgevingen. Onze drijfveren zijn: Conceptueel ontwikkelen, beheren van innovatieve gebouwen en toepassingen, gezonde leefomgevingen en betaalbaarheid.

Waarom we Doen wat we Doen

Om te beginnen mensen en vooral jonge mensen blij maken met mooie plekken om te kunnen wonen en  leven!

De woningbouwproductie moet op gang blijven om de groeiende vraag op te vangen en tegelijkertijd het woningtekort weg te werken. Dit is een van de belangrijkste doelen uit de Staat van de Woningmarkt 2020. 

Rockfield gaat de uitdaging aan om bij te dragen aan de toekomstige woning voorraad voor de nieuwe generatie. sinds 2014 heeft Rockfield ca 7.500 betaalbare woningen operationeel of in ontwikkeling. Onze missie is om deze aantallen verder uit te breiden in de top-20 grote steden van Nederland. 

samenwerken? Wij zijn belegger, ontwikkelaar en property manager. Als wij deze 3 disciplines combineren in een project zijn wij het sterkst, maar los van elkaar zijn we even goed en tot uw dienst. 

Black logo - no background.png
Westhappy.jpg
IMG_0572_edited.jpg

Wouter van den Eijnden 

Management
TEAM

IMG_0566_edited_edited.jpg

Luc Platenburg

linkedin.png
Guido2_edited.jpg

Guido van der Veen

Director Development

Guido@Rockfield.nl

linkedin.png
image00001_edited.jpg

Director Concepts

Moreno@Rockfield.nl

linkedin.png

Moreno Monsanto

Gerard Ram

Director Property Management

Gerard@Rockfield.nl

linkedin.png

Edvard van Luijn

Director Acquisitions

Edvard@Rockfield.nl

linkedin.png
steen_edited.jpg
Catharina2.png

Catharina Klandermans

Gebiedsontwikkelaar

Catharina@Rockfield.nl

linkedin.png
dion3_edited.jpg

Dion Georgiou

Senior project ontwikkelaar

Dion@Rockfield.nl

linkedin.png
Igor2.png

Igor Sanjee

Project ontwikkelaar

Igor@Rockfield.nl

linkedin.png
Lenny2.png

Lennaert Vermeulen

Project ontwikkelaar

Lennaert@Rockfield.nl

linkedin.png
Sharon_edited.jpg

Sharon Speelman

linkedin.png
IMG_0494_edited_edited.jpg

Maikel Aarts

Project ontwikkelaar

Maikel@Rockfield.nl

linkedin.png
steve2.png

Steve Keyner

Project ontwikkelaar

Steve@Rockfield.nl

linkedin.png
Gert2.png

Gert de Bas

Technisch project manager

Gert@Rockfield.nl

linkedin.png
Ramon2.png

Ramon Singer

linkedin.png